Komiteler

KURUMSAL İLETİŞİM VE SPONSORLUK KOMİTESİ (KİSK)

Her geçen gün yeni sporcularımızın ve ailelerinin katıldığı kulübümüzün, iletişim faaliyetlerinin sağlıklı ve tek elden sürdürülmesini oldukça önemsiyoruz. Komitemiz, tamamen gönüllü velilerimizden oluşmuş ve yönetimin belirlemiş olduğu yönetmelik doğrultusunda görevlerini sürdürmektedir.

Gerek sosyal medyadan gerekse web adresimiz üzerinden onlarca mesaj alıyor ve hepsine eksiksiz geri dönmeye çalışıyoruz. Kulübümüze katılmak isteyen yada bilgi almak amacında olan ailelerle ve hobi amaçlı eskrim yapmak arzusundaki yetişkinlerle bire bir ilgileniyoruz. Değerlerimizi, ilkelerimizi ve hedeflerimizi paylaşıp; onlara ailemizi anlatıyoruz.

Sporcularımızın ve ailelerinin eskrim konusundaki bilgilendirmelerini ve yönetim duyurularının iletilmesini üstleniyoruz. Güncel ve önemli konulardaki ulusal ve uluslararası makale ve yazıları onları ulaşımına sunuyoruz.

Komitemizde, editörlük görevini gönülden yapan Türkçe ve edebiyat öğretmeni velilerimiz yer alıyor ve dilimizi en güzel seviyeye çıkarmaya gayret ediyoruz.

Sporcularımızla, aileleriyle ve kulübümüzün bu günlere gelmesinde emekleri bulunan kurucularımızla ve velilerimizle röportajlar yaparak anıları taze tutmaya ve geleceğe ışık tutmaya çalışıyoruz.

Ailemize ve komitemize katılmanızı gönülden istiyoruz.

Özlem OZAN

KİSK Başkanı

SPORCU ANTRENMAN PROGRAMI (SAP) DENETİM KOMİTESİ      

Komitemiz, kulübümüzde eskrim yapan sporcu velilerinden oluşmuş ve gönüllük esasına göre üye alan bir organizasyondur. Yönetim tarafından hazırlanmış ve onaylanmış yönetmelik çerçevesinde denetimlerini yapmaktadır.

Bizler; ders (antrenman) programlarının belirlenmiş düzen içinde yapılıp yapılmadığını ve salonumuzun sağlıklı ve güven içinde her daim hazır olup olmadığını takip etmekteyiz. Tüm bunları kontrol ederken hiç bir kargaşaya sebep vermeden son derece titiz ve sessiz hareket ediyoruz.

Denetimlerimizde tespit ettiğimiz eksiklik ve düzensizlikleri yönetime raporlayıp bir an önce önlem alınmasına katkıda bulunuyor ve süreçleri takip ediyoruz.

Ergin Karıncaoğlu
SAP Takip Komitesi Başkanı

TURNUVA ORGANİZASYONU KOMİTESİ

Turnuvalar, her sporcunun heyecanla ve arzuyla beklediği organizasyonlardır. Onlar kadar velilerimizin de bu heyecanı yaşadıklarını biliyoruz. Organizasyonun sağlıklı ve belirli bir düzen içerisinde yürütülmesini sağlamak en önemli işlerimizden biridir. Turnuva sırasında, ulaşım, konaklama ve yeme içme düzeninin sağlanmasının yanı sıra turnuva öncesi okul izin belgelerinin oluşturulması da komitenin sorumluluğundadır.